Objednat se

Upozornění: Centrum Úsměv mámy není zdravotnické zařízení. Úsměv mámy neposkytuje odbornou zdravotnickou péči a v případě vašeho zhoršeného stavu je nutné se obrátit na  odbornou pomoc, tj. především krizová centra a psychiatrické ambulance nebo ambulance klinického psychologa.

Vyplňte prosím krátký formulář níže a my se vám v co nejkratší době ozveme, probereme společně vaše trápení, nabídneme vám služby centra a další možnosti. Pokud máte jakékoliv dotazy, rády vám je zodpovíme.

Vyplnění formuláře vás k ničemu nezavazuje, o využití služeb se rozhodnete až po telefonickém rozhovoru.

Pokud se vám neozveme do dvou pracovních dnů, zkontrolujte si prosím v e-mailové schránce složku s nevyžádanou poštou, občas se tam e-maily od nás zatoulají. Pokud e-mail nenaleznete ani tam, zavolejte na +420 773 070 362.

Před odesláním objednávky si prosím přečtěte informovaný souhlas a potvrďte jej ve formuláři níže.

Milé klientky,
vzhledem k aktuálnímu zvýšenému množství objednávek do našeho centra je možné, že se vám ozveme za delší dobu než 2 pracovní dny. V případě akutních obtíží využijte krizové kontakty https://www.centr-um.cz/akutni-pomoc/ nebo www.soscentrum.cz. Pokud nejste z Prahy, můžete se také obrátit na naše týmy v regionech https://www.usmevmamy.cz/kde-jsme-my/ .

Děkujeme za pochopení.

Theme: Overlay by Kaira
Praha