Služby centra – co je nového?

Letos na jaře se v rámci kampaně na Donio.cz díky vašim příspěvkům podařilo zachránit fungování našeho pražského centra Úsměv mámy🙏🎉💚. Jen díky vám můžeme centrum provozovat dále na stejné adrese, protože máme finance na nájemné na další rok! Ještě jednou děkujeme za veškeré příspěvky a podporu. Jste skvělí! 🤩❤

A jak to bude se službami centra?

Důležitou zprávou je, že většina aktivit centra pro vás zůstává i nadále zdarma! 🙋‍♀️

Základem naší práce je peer podpora. Peer konzultace a podpůrné skupiny, na které jste zvyklé (Zkrocená poporodní deprese, Mateřské těžkosti, Mámy spolu a další) byly, jsou a budou vždy bezplatné. Kdykoliv si budete chtít popovídat o tom, co vás v mateřství trápí, jsme tady pro vás. Ať již ve skupině nebo individuálně s peer konzultantkou.

Další služby, které naše centrum nabízí, budou částečně dotované. Jedná se o psychoterapeutické sezení. Část sazby za sezení si zaplatíte samy, část uhradíme my. Chceme vám tak usnadnit přístup k terapiím, protože víme, že ne každý (obzvláště na mateřské) si plnou částku za terapii může dovolit.

Posledním typem služeb, které pro vás chystáme, jsou různé doprovodné aktivity (workshopy, přednášky, besedy atd.) nebo terapeutické skupiny. Ve workshopech i na skupinách se snažíme vymýšlet témata, která vás zajímají a pomohou vám na vaší cestě mateřstvím. Zde se cena bude pohybovat od 80 Kč na osobu. Přesná částka bude vždy uvedena u konkrétní akce.

Aktuální služby centra a ceník naleznete ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Theme: Overlay by Kaira
Praha