Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Z porodnice rovnou na psychiatrii 2 – webinář

4 prosince: 1:00 pm - 2:30 pm

Zdarma

Registrace uzavřena

Veroniku a Lucku spojuje podobný příběh. Obě po prvním porodu skončily na několik týdnů hospitalizované na psychiatrii, ale ani jednu tato zkušenost neodradila od dalšího těhotenství. Proč se to poprvé “pokazilo”? Co jim pomohlo to temné období překonat? A jak to bylo po druhém porodu? To se dozvíte v druhém díle našeho webináře “Z porodnice rovnou na psychiatrii”.

Veronika Šišmová před pěti lety po porodu první dcery Kristýnky zažila pád na úplné dno, kdy ji pohltily silné úzkosti a deprese a dovedly ji až k hospitalizaci na psychiatrickém oddělení. Tehdy si nedokázala představit, že se zase bude znovu radovat ze života. Ale odrazila se ode dna a již několik let je členkou vedení Úsměvu mámy a nyní i čerstvě šťastnou dvojnásobnou mámou.

Také Lucka Kočová je živoucím důkazem, že se poporodní psychické obtíže nemusí opakovat. Po narození syna Ondry se ocitla na pět týdnů v psychiatrické léčebně kvůli masivním úzkostem. Po narození dcery Klárky už bylo všechno v pořádku. Lucka se připojila k Úsměvu mámy s cílem vytvořit centrum, kde by každá žena našla útočiště v těžkých chvílích. A to se taky povedlo a Lucka už stojí třetím rokem v jeho čele.

Webinář nevyžaduje aktivní účast posluchačů, prosíme o vypnuté mikrofony a kamery, případné dotazy lze psát do chatu a budou průběžně zodpovězeny. Webinář se nenahrává.

Délka trvání: cca 90 minut

ZDARMA

Na akci se prosím registrujte přes formulář níže. Automatické potvrzení účasti na mail neposíláme, pokud je registrační formulář otevřený, znamená to, že je kapacita volná a po jeho vyplnění s vámi na akci počítáme.

Pokud se jedná o ON-LINE akci, obdržíte odkaz k připojení e-mailem před akcí.

V případě zrušení vaší účasti nebo jakýchkoliv dotazů pište na lucka@centr-um.cz

Registrace:

Registrace uzavřena

Podrobnosti

Datum:
4 prosince
Čas:
1:00 pm - 2:30 pm
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:

Pořadatel

Úsměv mámy

Místo konání

online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Theme: Overlay by Kaira
Praha