Načítám Akce

« Všechny Akce

On-line jóga proti úzkosti

16 června: 4:30 pm - 5:30 pm

Zdarma

Jóga je pro čerstvé i zkušenější maminky blahodárné cvičení. Když nás v tomto období zastihnou pocity úzkosti a stresu, jemná jógová praxe nás vrací zpátky k našemu tělu a napomáhá znovu prožít přítomný okamžik. Sejdeme se online, abychom si zacvičili speciální sestavu ásan s relaxačním účinkem.

Lekce proběhne on-line přes Google Meet, zúčastnit se tedy můžete z pohodlí a bezpečí domova. Odkaz pro připojení obdržíte před konáním akce.

Pro koho je lekce vhodná:
Pro všechny maminky, které chtějí zatočit s aktuální úzkostí nebo najít inspiraci, jak si pomoct, až se znovu objeví.

Jak se připravit na hodinu:
Najděte si doma co nejklidnější místo, kde vás ideálně nebude nikdo rušit. Děti, batolata a miminka mohou být na hodině u Vás. Budete potřebovat cvičební podložku, kterou umístěte tak, abyste kolem dokola měly dostatek prostoru, tak aby šly např. rozpažit ruce. Pokud podložku nemáte, můžete cvičit na bavlněné dece nebo ručníku. Oblečte se pohodlně a připravte si k podložce jednu složenou deku.

Roviny, na kterých jógové cvičení působí proti úzkosti:
– uvolňuje napětí svalů, které jsou přetížené, když jsme ve stresu nebo delší dobu pociťujeme úzkosti (typicky stažený hrudník, ztuhlé šíjové svaly a zadní strana stehen)
– působením na fyzické tělo ovlivňuje zpětně i náš duševní stav a máme tak možnost vyjít ze začarovaného kruhu
– zpomalení a prohloubení dechu pomáhá zklidňovat nervový systém
– I když někdy může být někdy těžké se k nějaké aktivitě vůbec „dokopat“, už pár minut denně může znamenat obrovský efekt. Dokazujeme sami sobě, že si zasloužíme udělat něco jen pro sebe.

Těšit se na vás bude certifikovaná lektorka jógy Veronika Gálová, která vede již čtvrtým rokem lekce pro ženy v komunitním centru na Kampě.

Akce je zdarma, ale pokud byste chtěly finančně podpořit naši činnost a pokračování pražského centra, můžete tak učinit libovolnou částkou na https://www.darujme.cz/projekt/1203120
Děkujeme!  ❤

Registrace na lekci:

Podrobnosti

Datum:
16 června
Čas:
4:30 pm - 5:30 pm
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:

Pořadatel

Úsměv mámy

Místo konání

online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *